Obserwatorzy

11.05.2012

I po wystawie :)Ostatnio w naszej rzekuńskiej Bibliotece wiele się dzieje. Są organizowane warsztaty, czytanie książek przez znane osobistości, spotkania z książką dzieci i młodzieży, wystawy prac lokalnych artystów-rękodzielników.  Bardzo podoba mi się to, że biblioteka nie jest już tylko miejscem do wypożyczania książek, tylko miejscem, w którym można się spotkać z ludźmi, czegoś nauczyć, zobaczyć, czyli takim miejscem 'integracji społeczno-kulturalnej'. 


Nigdy nie pomyślałabym, że moje krzyżykowe prace doczekają się wystawy. Ale okazja się trafiła więc z niej skorzystałam :D Wystawa trwała cały miesiąc /kwiecień 2012/. Przez ten czas każdy kto chciał i miał okazję zajrzeć do biblioteki mógł obejrzeć efekty mojego 'stawiania krzyżyków z doskoku' ;) 
Cieszę się, że mogłam pokazać tych kilka prac i mam nadzieję, że może dzięki temu ktoś skusi się by spróbować tej pasji ;) ..i może odnajdzie w tym taką radochę jaką mam ja :D
Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję, za tę możliwość. Było mi miło :)
Jak pisałam na forum, to dopiero początek wystaw, spotkań i warsztatów. 
Obecnie można obejrzeć prześliczne szydełkowe prace  Pani Aldony Stepnowskiej i Pani Edyty Morawskiej. 
Bardzo żałuję, że nie udało mi się dotrzeć na warsztaty szydełkowe, które tak fajnie poprowadziły. Liczę, że będzie kolejne takie spotkanie.


2 komentarze:

 1. Super! Gratuluję olejny raz!

  A kiedy pokarzesz swoje postępy z tutkiem i w ogóle swoich robótek ??

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D napisałam pokazałam i teraz doczekać się nie mogę na przesyłkę z mulinami by go skończyć..

   Usuń